Rreth nesh

Lexo më shumë
 • Sun Rises Grupi

  Sun Rises Grupi

  Sun Rises Group Limited kryesisht prodhon kushineta topin brazdë të thellë, vetë-përafrimin kushineta topin, duke sferike, roller bearings kon, kushineta rul cilindrik, kushineta rul gjilpërë, kushineta vetë-përafrimin rul, kushineta këndore top kontakt, kushineta rras topin, kushineta rras rul , e përdorur gjerësisht në metalurgji, pushtet, petrokimike, makineri ndërtimi, hekurudhor, çeliku, papermaking, çimento, miniera dhe industri të tjera
 • Mirë se vini miq nga e gjithë bota vijnë për të negociuar

  Mirë se vini miq nga e gjithë bota vijnë për të negociuar

  Ne gjithashtu shitje kushineta markë e famshme si: NSK.NTN. KOYO.IKO.FAG.INA.TIMKEN dhe THK seri linear guide-Orbit etj Kompania jonë ka aksione të shumta, ndryshon e llojeve, madhësive të plotë. Ne fituar lëvdata nga bota për të "çmimeve konkurruese, shërbim të mirë, shpërndarjen në kohë" produkteve të eksportohen në SHBA, Kanada, Britani të Madhe, Gjermani, Polonia, Italia, Rusia, Lindja e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë dhe në vende dhe rajone të tjera

Lajme dhe Ngjarje

Shiko te gjitha
 • shitjet e brendshme inxhinier trajnimit

  shitjet e brendshme inxhinier t ...

  Çdo vit, Dielli lind kushton vëmendje të madhe për trajnimin e punonjësve të saj. Kjo i lejon ata që të mësojnë nga koha në kohë, dhe vazhdimisht trajnon veten me njohuri. Në të njëjtën kohë, ajo gjithashtu cu ...
 • Parimi i jo-bosht kuti kodrina ...

  Parimi i mos-bosht ...

  Struktura e përgjithshme të një lidhje të përsëritet përbëhet nga një unazë e brendshme, një unazë e jashtme, elementet valëzuara, një kafazi, dhe një ndarës. kushineta kodrina janë përdorur për të transmetuar forcë dhe roll nga kodrina roll ...

WhatsApp Online Chat !