за нас

Прочитај повеќе
 • Сонцето изгрева група

  Сонцето изгрева група

  Сонцето изгрева Group Limited произведува главно радијални топчести лежишта, само-израмнувачки лагери, топчести лежишта, заострените валчести лежишта, цилиндрични валчести лежишта, игли валчести лежишта, само-израмнувачки валчести лежишта, аголна контакт топчести лежишта, нафрли топчести лежишта, ролери нафрли лежишта , широко се користат во металургијата, електрична енергија, петрохемиски, градежни машини, железнички, челик, производство на хартија, цемент, рударството и други индустрии
 • Добредојдовте пријатели од целиот свет доаѓаат да преговара

  Добредојдовте пријатели од целиот свет доаѓаат да преговара

  Ние, исто така, продажба на познатиот бренд лежишта како што се: NSK.NTN. KOYO.IKO.FAG.INA.TIMKEN и THK линеарна водич-орбита серија итн Нашата компанија има изобилство акции, варира видови, заврши големини. Ние доби пофалби од светот за "конкурентна цена, добра услуга, навремена испорака" производи се извезуваат во САД, Канада, Велика Британија, Германија, Полска, Италија, Русија, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Африка и други земји и региони

Вести и настани

Види се
 • Внатрешна продажба инженер обука

  Внатрешна продажба инженер т ...

  Секоја година, сонцето изгрева посветува големо внимание на обука на своите вработени. Тоа им овозможува да учат од време на време, и постојано се обучува со знаење. Во исто време, тој исто така CU ...
 • Принципот на не-оска кутија тркалање ...

  Принципот на не-оска ...

  На општата структура на тркалачки лежишта се состои од внатрешен прстен, надворешниот прстен, тркалање елементи, кафез, и вметокот. Тркалачки лежишта се користат за пренос на сила и се тркалаат со тркалање на ролна ...

WhatsApp Online Chat !